11:37 / E Enjte, 17 Maj 2018

Si t`i shkurtoni flokët e gjatë pa i prerë? Ja përgjigja që kërkoni (Video)

Flokët e gjatë sigurisht se janë të bukur, por edhe ato ndonjëherë mund të jenë monotone.

Në kokë mund t`iu sillet mendimi që t`i shkurtoni ato, por ndjenja e dhembshurisë për flokët e gjatë e të bukur, gjithmonë është prezente kur bëhet fjalë për prerje.

Andaj, këtë herë iu sjellim një video e cila ju mëson se si mund t`i shkurtoni flokët pa pasur nevojë t`i shkurtoni ato, shkruan Indeksonline.

Kështu, mjafton ta provoni këtë model dhe të shikoni nëse iu shkon apo ajo./Indeksonline/