16:24 / E Enjte, 02 Maj 2019 / indeksADMonline

Si u vesh Princesha Charlotte në ditëlindjen e saj të katërt

Duka dhe dukesha e Kembrixhit kënaqën adhuruesit e tyre duke postuar tri foto të reja të Princeshës Charlotte për të shënuar sot ditëlindjen e saj të katërt.

Por diçka në lidhje me imazhet duket qartë. Sepse në një nga fotot e kapura nga nëna e saj Kate në, Charlotte shihet veshur në një fustan blu të bukur me jakë Peter Pan – një veshje që është bërë diçka e një firme të stilit për të rinjtë e pallatit mbretëror, shkruan Indeksonline.

Kate dhe William kanë zgjedhur që të vishen vajzën e tyre në një bluzë blu të – pothuajse gjithmonë një me qëndisje delikate dhe një model të ëmbël – që nga portretet e saj të para të ditëlindjes tre vjet më parë./Indeksonline/