00:31 / E Mërkurë, 18 Shtator 2019

Simulimi qesharak i futbollistit të Napolit

Napoli fitoi ndaj Liverpoolit me rezultat 2-0 në ndeshjen e xhiros së parë të fazës së grupeve të Ligës së Kampionëve.

Një moment qesharak ka ndodhur gjatë ndeshjes, kur Callejon rrëzohet për të nxjerrë penallti. Gjyqtari e sheh mirë rastin dhe nuk e dërgon topin te pika e bardhë.

Kujtojmë se Napoli golin e parë e shënoi nga penalltia që duket të jetë e dyshimtë. /IndeksOnline/