20:58 / E Shtunë, 04 Maj 2019 / indeksADMonline

Sinani dhe Andrra elegant përkrahë njëri-tjetrit!

Këngëtari Sinan Hoxha përveç një karriere të gjatë dhe të suksesshme, ai ka edhe një jetë private për ti marr lakmi.

Sinan dhe bashkëshortja e tij simpatike, Andrra janë ndër çiftet më të përfolura dhe më të famshme shqiptare, shkruan Indeksonline.

Çifti së fundi po marrin pjesë në një aheng teksa janë shfaqur tejet elegant  dhe të lumtur përkrah njëri-tjetrin.

Ndryshe, ata janë prindër të një djali që e pagëzuan me emrin, Ansi./Indeksonline/