20:46 / E Mërkurë, 01 Korrik 2020 / indeksADMonline

S’ka dasma, por ka projekte, këngëtari kosovar lanson këngën e re

Këngëtari i njohur shqiptar Sefë Duraj, së fundmi ka lansuar këngën e re me titull “Të ndjej”.

Kënga është e shoqëruar edhe me videoklip dhe është mjaft atraktive për publikun.

Kujtojmë që Sefë Duraj është një këngëtar mjaft i pëlqyer i cili ndër vite ka sjellë shumë këngë të bukura duke fituar simpatinë e publikut. /IndeksOnline/