21:34 / E Martë, 06 Nëntor 2018 / indeksADMonline

Skandal në Shqipëri: Tifozët futën në fushë dhe “grushtojnë” futbollistët e tyre

Menjëherë pas mbylljes së lojës mes Tiranës dhe Kukësit, tifozët bardheblu kanë pushtuar fushën, të cilët kanë filluar të kapen edhe me vetë lojtarët bardheblu.

Tifozet ne fushe on Vidnews.

Tifozët të acaruar pas këtyre rezultateve, filluan të kapen edhe me lojtarët, duke i kërkuar të heqin fanellën bardheblu, ndërsa vazhdojnë edhe koret ndaj drejtuesve të ekipit.

Menjëherë, erdhi edhe ndërhyrja e forcave policore, dhe tifozët u kthyen të gjithë me vrap drejt tribunës.

tifozet e tiranes on Vidnews.

Temat: