20:29 / E Martë, 07 Korrik 2020

Skerdi dhe Samanta publikojnë këngën e re ‘NKN’

Dyshja Skerdi Ago dhe Samanta Karavella së fundmi kanë publikuar këngën e re me titull “NKN”.

Kënga vjen e shoqëruar me videoklip mjaft atraktiv.

Derisa kënga është mjaft ritmike dhe ky bashkëpunim është pritur mjaft mirë nga publiku. /Indeksonline/

Mos i humb