11:52 / E Hënë, 11 Dhjetor 2017 / indeksADMonline

Skerdi me paralajmërim: S’e keni idenë se çka po vjen (Foto)

Skerdi shumë shpejtë do të vij më një projekt të ri muzikor. Këtë e ka bërë të ditur vet këngëtari përmes rrjetit të tij social Instagram. Ai madje ka paralajmëruar se është dukë përgatitur diçka të fuqishme, mirëpo nuk ka bërë të ditur se kur do të lansohet ky projekt, por vetëm se kanë nisur xhirimet e videoklipit, shkruan Indeksonline.

Kujtojmë që Skerdi konsiderohet si një këngëtar me një stil të veçantë, ndërsa kënga e fundit në bashkëpunim me rep artistin Gjiko “Faje”, ishte një nga këngët më të pëlqyera dhe më të klikuara. Ky projekt ka arritur të mbledh mbi 10 milion klikime./Indeksonline/