14:20 / E Mërkurë, 16 Shtator 2020

Skerdi rikthehet me projekt të ri, zbulon datën e publikimit

Skerdi ka finalizuar një projekt të ri muzikor.

Këngëtari i mirënjohur përmes rrjeteve sociale ka dhënë detaje shtesë për këngën e re.

Në një fotografi që ka publikuar së fundi Skerdi bëri të ditur se kënga të premten dhe mban titullin “Amelia”.

“Të premten ora 21:00 – “AMELIA”, ka shkruar Skerdi në postim.

Ndryshe, në një video të shkëputur nga videoklipi, Skerdi tha se njerëzit do të gjejnë veten në këtë këngë./Indeksonline/