21:39 / E Enjte, 04 Janar 2018 / indeksADMonline

Skuadra serbe kujton ndeshjet me Prishtinën: Ditët e bekuara! (Foto/Video)

Skuadra serbe, Partizani i Beogradit ka befasuar me një foto të publikuar në rrjetet sociale.

Në foton e publikuar shihet skuadra Prishtinës dhe e Partizanit duke luajtur futboll në kohët e vjetra, shkruan IndeksOnline.

Komenti i skuadrës serbe është epik: “Ditët e bekuara!”.

Kujtojmë se në vitet 1986, futbolli mblidhte mjera tifozë, e ndeshjet si Prishtina – Partizani apo Crvena Zvezda – Prishtina, ishin një nga derbit më të zjarrtë në Europë./IndeksOnline/