14:45 / E Diele, 05 Maj 2019 / indeksADMonline

Soni Malaj poston një imazh të rrallë të nënës së saj

Soni Malaj ka postuar në Instagram një imazh të rrallë të nënës së saj ku edhe ka treguar se nga e ka marr talentin e saj për muzikë.

Këngëtarja nga Shqipëria, ka ndarë me adhuruesit e saj një fotografi ku shihet nënë e saj duke mbajtur koncert shumë vite më parë, shkruan Indeksonline.

“Kur talenti rrjedh në gjene. Mami në koncertin e saj” ka shkruar Soni përkrahë imazhit.

Ndërsa, kujtojmë që Soni poashtu ka një karrierë të gjatë muzikore dhe ende po vazhdon të jetë prezente me koncertet dhe projekte./Indeksonline/