08:51 / E Enjte, 13 Dhjetor 2018 / indeksADMonline

Sonte Europa League, Milani në Greqi për “trenin” e fundit

Sonte zhvillohen ndeshjet e xhiros së fundit të fazës së grupeve të Europa League.

Ndeshja më e rëndësishme do të jetë në Greqi ajo në mes të Olympiacos dhe AC Milan.

Rosonerët ende nuk e kanë siguruar kualifikimin dhe çdo humbje me dy gola disavantazh do të thotë eleminim.

Chelsea është mysafir i MOL Vidi. Blutë e Londrës e kanë siguruar kualifikimin si lider të padiskutueshëm të grupit.

Arsenali pret Qarabagun. Skuadra e Emery do të luaj vetëm për të mbajtur vendin e parë pasi që kualifikimin e ka të sigurt. /IndeksOnline/