07:48 / E Shtunë, 17 Mars 2018 / indeksADMonline

Sot dita më e nxehtë e muajit

Do  të mbajë mot kryesisht me diell dhe vranësira të lehta.

Parashihet të jetë dita më e nxehtë e këtij muaji.

Temperaturat minimale kanë lëvizur ndërmjet 7-9 gradë Celsius, ndërsa maksimalet e ditës parashihen të lëvizin ndërmjet 18-19 gradë Celsius.

Do të fryjë erë nga jugperendimi me shpejtësi deri 4m/s ./Indeksonline/