08:22 / E Shtunë, 08 Maj 2021 / I.S

Sot do të zhvillohet ‘finalja e Premierligës’, Manchester City e pret Chelsean

Sot me fillim nga ora 18:30 do të zhvillohet takimi ndërmjet Manchester Cityt dhe Chelseas, duel ky në kuadër të xhiros së 35’të në Premierligë.

Ky do të jetë një test i mirë para finales së madhe të Ligës së Kampionëve, ku pikërisht këto dy skuadra do të takohen mes veti, shkruan IndeksOnline

Pra, ky duel para finales do të jetë një test i fortë dhe matje e mirë se kush do ta ngrit lartë trofeun e Championsit.