12:45 / E Premte, 22 Dhjetor 2017 / indeksADMonline

Sot finalja e turneut “Coca Cola Prishtina Futsal” [Foto]

Sot (e premte) zhvillohet finalja e turneut Coca-Cola në Pallatin e Rinisë dhe Sporteve në Prishtinë.

Në finale do të takohen ‘Yjet’ përball skuadrës ‘Ilir Blakqori’

Në finale do të jetë i pranishëm edhe ylli i futsallit Halim Selmanaj, i cili luan për skuadrën ‘Yjet’.

Vlen të theksohet që Selmanaj është golashënuesi i dytë më i mirë pas Cristiano Ronaldos në ranglistën e UEFA-s e publikuar së fundmi, e që vlen për të gjitha garat që organizohen nga shtëpia e futbollit.

Finalja zhvillohet nga ora 20:00 . /IndeksOnline/