11:00 / E Premte, 10 Korrik 2020

Sot hidhen 3 shorte në Ligën e Kampionëve

UEFA-ja sot do të hedhë tri shorte në kuadër të Ligës së Kampionëve.

Shorti i parë do të jetë për çerek-finalet, ku do të përcaktojë se kush me kë do të luajë në ëktë fazë.

Pastaj, do të hidhet shorti i gjysmëfinales dhe në fund do të hidhet shorti për të përcaktuar se kush do të jetë skuadra vendëse në finale.

Për fazën 1/16 të finales kanë mbetur edhe katër ndeshje pa u zhvilluar, por kjo nuk do të ndikojë në short./Indeksonline/

Mos i humb