11:51 / E Diele, 08 Prill 2018 / indeksADMonline

Sot ka ditëlindjen Jonida Maliqi, ky është urimi i Eneda Tarifës (Foto)

Sot ka ditëlindjen një nga këngëtaret më të dashura dhe më të pëlqyera të publikut shqiptar.

Është këngëtarja Eneda Tarifa ajo që ka uruar miken e saj në këtë ditë të veçantë.


Me një fotografi të postuar në rrjetin social Instagram ku shihet me Jonidën, Eneda shkruan:

Kjo zoga ketu festoi ditelindjen…. Xhan xhan une kete dashuri qe prej vegjelie…. @jonidamaliqi Happy birthday to the most beautiful girl in town…