13:55 / E Mërkurë, 13 Nëntor 2019

Nis sot rinumërimi i votave të 1472 vendvotimeve

Qendra për Numërim dhe Rezultate sot do të nisë rinumërimin e votave të 1472 vendvotimeve.

Zëdhënësi i Komisionit Qendror të Zgjedhjeve, Valmir Elezi ka thënë për Indeksonline se se sot (e mërkurë, 13 nëntor, ora 16:00) në Qendrën e Numërimit dhe Rezultateve nis procesi i rinumërimit të votave të vendvotimeve pas vendimit të Panelit Zgjedhor për Ankesa dhe Parashtresa./Indeksonline/

Mos i humb