09:09 / E Mërkurë, 18 Prill 2018

Sot pA�rcaktohen finalistA�t e KupA�s sA� KosovA�s

Sot Kupa e KosovA�s do ta��i mA�sojA� finalistA�t e saj.

Dy gjysmA�finale; VA�llaznimi i GjakovA�s a�� Drenica dhe Vushtrria a�� Prishtina, do tA� zhvillohen sot nga ora 15:00, shkruan IndeksOnline.

Ndeshja e parA� mes dy, VA�llaznimit dhe DrenicA�s u mbyll me rezultat tA� barabartA� 1 me 1.

NA� anA�n tjetA�r Vushtrria u mposht me rezultat minimal 1 me 0 kundA�r PrishtinA�s.

Fituesi i KupA�s sA� KosovA�s siguron njA� vend nA� garat europiane./IndeksOnline/

Mos i humb