13:13 / E Enjte, 12 Prill 2018

Specialiteti i Eni KoA�it, trenerke dhe take (Foto)

Eni Koci po vazhdon qA� tA� A�uditA� me format e saj trupore, transmeton Indeksonline.

Ajo sA� fundi ka publikuar njA� imazh nA� llogarinA� e saj nA� a�?Instagrama�? ku shihet shumA� provokuese dhe seksi.

NA� imazhet e fundit, atA� e shohim veshur me trenerke tA� zeza kombinuar me vija tA� bardha. Pamje tA� kombinimeve tA� tilla tA� Enit kemi parA� shpesh dhe si duket A�shtA� a�?specialiteta�? i Enit.

Ndryshe, Eni shpesh komentohet edhe pA�r peshA�n e saj e cila ndonjA�herA� i del nga a�?kontrollia�?./Indeksonline/