12:06 / E Martë, 24 Nëntor 2020 / OSH

Spekulime në Serbi: “Nemanja Vidiq pritet të bëhet trajner i Kombëtares Serbe”

Drejtori i Përgjithshëm i skuadrës Red Star Beograd, Zvezdan Terziç ka dhënë një lajm të madh për Kombëtaren e Serbisë.

Ai u shprehë se Nemanja Vidiq pritet që të jetë trajneri i ri i Kombëtares së Serbisë, transmeton Indeksonline.

” Kam biseduar me Nemanja një vit e gjysmë më parë, pastaj ai më tha se e kishte mbaruar licencën e tij profesionale në Angli dhe se dëshira e tij ishte të ishte trajner i Serbisë një ditë, dhe jam i sigurt se do të jetë”, u shprehë  Terziç për TV Prva./Indeksonline/