16:40 / E Diele, 10 Shkurt 2019

Stili për këtë javë që ju bën të dukeni elegante

Stili sudo është një mënyrë e thjeshtë për t’u siguruar se veshja juaj do të duket e koordinuar.

Këtë javë FEMAIL përzgjedh veshjet elegante dhe të rehtashme me lule dhe me ngjyrë kremi.

Në cdo rresht, ju do të gjeni artikuj që koordinohen në mënyrë përfekte mes vete./Indeksonline/