09:38 / E Shtunë, 03 Dhjetor 2022 / A. M.

Stresi i ia bën ‘tagg’ Vuçiqit: E njeh ti mirë komandant Çelikun!

Reperi i njohur nga Shqipëria, Stresi ka publikuar një fotografi me kryetarin e Nisma-s Social Demokrate, Fatmir Limaj.

Në foton e publikuar në Instagram, reperi ka targetuar presidentin serb, Aleksandër Vuçiq

“Ti e njeh atë Vuçiq, komandant Çelikun”, ka shkruar ai.

No description available.

Kujtojmë se Limaj dhe Stresi ishin mbrëmë bashkë në një emision sportiv në Dukagjin. /Indeksonline/