22:22 / E Premte, 25 Tetor 2019 / indeksADMonline

Stresi lanson bashkëpunimin e ri ‘Two Shots’

Reperi nga Shqipëria ka lansuar projektin e ri i cili këtë herë vije në bashkëpunim.

Reperi për këngën e re ka bashkuar forcat me reperët MRK dhe Anxhelo Kocin, shkruan Indeksonline.

Kënga mban titullin ‘Two Shots’ dhe është publikuar edhe me videoklip i cili tashmë është publikuar në kanalin ‘Youtube’.

Teksti i këngës është shkruar nga vet artistët, ndërsa klipi nga Max Production./Indeksonline/