21:42 / E Martë, 26 Maj 2020

Supermodelja Belen Rodriguez, pozon nga pishina

Modelja italo-argjentinase, Belen Rodriguez kujdeset që çdo herë të vijë  seksi dhe provokuese.

E tillë ishte edhe në imazhet e publikuara së fundi në ‘Instagram’ ku në fokus kishte belin e hollë dhe të pasmet seksi, derisa kishte pozuar nga pishina shkruan Indeksonline.

35-vjeçarja e ka dëshmuar se vazhdon të jetë një super femër, ndërsa nuk ka humbur aspak nga linjat e përsosura trupore.

Ndryshe, Belen është një nga femrat më të përfolura në Itali. /Indeksonline/

Mos i humb