14:03 / E Diele, 08 Dhjetor 2019

Tableti nga Samsung me specifika të veçanta

Shitjet e Tabletve nga Android ka rënë  dukshëm kjo pasi që kanë dalë shumë prodhues në treg dhe po lëshojnë modele të reja.

Mirëpo kohëve të fundit Samsung ka prezantuar Tabletin Galaxy Tab S6 i cili është më i fuqishëm se sa modelet e kaluara.

Ekrani është me një madhësi të konsiderushme dhe që gjithashtu ka të integruar sensorët e gishtrinjëve.

Trashësia e tij është 5.7mm dhe me bateri prej 7040 mAh, po ashtu edhe vendin e integruara për microSD.

/Indeksonline/.

Samsung Galaxy Tab S6 Stylus Shqyrtim Samsung Galaxy Tab S6
Tableta Handheld Samsung Galaxy Tab S6 Samsung Shqyrtim Samsung Galaxy Tab S6
Samsung Galaxy Tab S6 Kamera e pasme Shqyrtimi Samsung Tab Tab S6
Samsung Galaxy Tab S6 Stylus Shqyrtim Samsung Galaxy Tab S6

Mos i humb