23:35 / E Premte, 22 Dhjetor 2017 / indeksADMonline

Takohen në emision, De Biasi e Panucci

Kurorë e artë, shkëlqim, muzikë e mirë, kurim deri në detaje dhe një zot shtëpie që ka ditur ti presë të gjithë miqtë e muzikës dhe jo vetëm të saj.

Kështu mund të përkufizohet nata e dytë e festivalit të ’56 të RTSH në drejtimin e Adi Krastës dhe regji të Pali Kukes.

Por sot Krasta kabërë në skenë atë që deri sot se ksihte bërë njeri, ka bashkuar Pannuin dhe Giani de Biasin.

Ata kanë folur pak për situatën e sportit në Shqipëri dhe kanë shkëmbyer batuta.

Ndërkohë Panucci tha se në fakt vitet e ardhshme do jenë fantastike për Shqipërinë.