15:11 / E Diele, 18 Nëntor 2018 / indeksADMonline

Tallej në shkollë për shkak të pamjes, 24 vjeçarja tani i lë pa mend të gjithë

Një 24 vejçare e cila ishte ngacmuar shumë në adoleshencë për shkak të pamjes së saj tani më ka ndryshuar tërësisht pamjen e saj.

Celine Centino, nga Zurich i Zvicrës, iu është nënshtruar intervenimeve për shkak se ajo ishte tallur shumë nga bashkëmoshatarët e saj për shkak të pamjes.

Por tani, falë ndryshimeve ajo është bërë mjaft e famshme në Instagram.

Ajo ka zbuluar se si ishte ngacmuar shumë  gjatë kohës që kishte qenë në shkollë dhe për këtë ka dashur të bëjë edhe operacion plastike duke ndryshuar pamjen, as sa që nuk mund të zbulohet se ka qenë e njëjta./Indeksonline/