14:00 / E Hënë, 22 Janar 2018 / indeksADMonline

Tani në modë sërish rripat e gjerë, si në vitet e 90-ta (Foto)

Moda bën që në shumë raste  të ketë kthesa të hatashme sa i përket veshjeve.

Këtë vit kthesa do të jetë në vitet e 90-të, në atë kohë kur rripat e gjerë ishin shumë me stil, transmeton Indeksonline.

Pra nëse dëshironi të dukeni bukur lirshëm merrni nga një rrip të gjerë me çfarëdo ngjyrë dhe bëjeni pjesë të koleksionit tuaj të veshjeve./Indeksonline/

Temat: