23:53 / E Hënë, 03 Shkurt 2020 / indeksADMonline

Tayna dhe Mozzik e arrijnë “10 MILIONSHIN”

Tayna dhe Mozzik së fundi kanë lansuar këngën “Edhe ti”.

Kënga u prit mjaft mirë, e padyshim që brenda një kohe të shkurtër , u shndërrua në hit, shkruan Indeksonline.

Ajo tani në YouTube numëron mbi 10 milionë shikime./Indeksonline