23:14 / E Enjte, 21 Nëntor 2019

Tayna dhe ylli i Real Madridit vazhdojnë flirtimin, ja çfarë ka bërë këtë herë

Reperja e njohur Tayna me sukseset e saj ka kaluar kufijtë.

Kohë më parë, ylli i Real Madridit, Vinicius Junior tregoj së është një fans i saj duke publikuar këngën e saj të fundit ‘Sicko’, duke vazhduar më vonë me ftesën për të kënduar në Brazil.

Por, si duket ai është i fiksuar pas reperes shqiptare pasi edhe së fundi e ka treguar simpatinë për të.

Tayna publikoj disa fotografi nga Linzi i Austrisë ndërsa nuk mungoj as komenti i Vinicius Jr. i cila la një figurë zemre përkrah postimit të saj.

Ndryshe, Tayna së fundi paralajmëroj që është në përgatitje të disa projekteve muzikore që do të lansohen së shpejti./Indeksonline/

Mos i humb