08:21 / E Martë, 26 Mars 2019

Tayna e lumtur shumë, sukseset e saj s’kanë fund!

Reperja e njohur Tayna ka bërë paraqitjen e radhës në rrjetet sociale.

Interpretuesja e hiteve edhe njëherë ka shfaqur linjat e saj perfekte, shkruan Indeksonline.

Tayna, aktualisht po shijon suksesin e këngëve të saj dhe jo rastësisht vazhdon të jetë njëra ndër artistet më të pëlqyera në vend.

Padyshim pëlqimi në publik ka bërë që ajo të ndjehet mirë. /Indeksonline/