21:54 / E Shtunë, 06 Mars 2021 / M. M

Tayna pozon nga pas, binduni se duket për merak!

Reperja e njohur, Tayna duket se i kushton shumë rëndësi formave të trupit.

Ajo edhe njëherë ka dëshmuar se është në top formë dhe kjo falë angazhimit të saj në palestër, shkruan IndeksOnline.

Ndryshe, Tayna vazhdon të jetë njëra ndër artistet më të pëlqyera në vend./IndeksOnline/