07:53 / E Mërkurë, 08 Maj 2019 / indeksADMonline

Të famshmet që edhe pa grim duken të bukura

Kur i shikojmë nëpër revista apo në rrjete sociale, vlerësojmë bukurinë e tyre.

Ne mendojmë se bukuria e tyre është e mundur vetëm falë grimit, por, disa të famshëm tregojnë se edhe në mënyrë natyrale ata janë aq të bukur.

Edhe me efektin e grimit, pamja e tyre natyrale është gjë e përsosur, shkruan Bright Side, transmeton Indeksonline.

Ana e ndritshme është e impresionuar me mënyrën sesi freskuese të mrekullueshme këta njerëz të famshëm janë pa përbërje dhe mendon se do të dëshironit të shihnit se sa i këndshëm këta të famshëm duken me dhe pa grim./Indeksonline/