11:10 / E Shtunë, 06 Qershor 2020

“Të kam në gjak”, Sinani i kthen përgjigje Sabriut

Mbrëmë Sinan Vllasaliu ka mbajtur koncert ‘live’ për t’i argëtuar adhuruesit e tij por edhe gjithë qytetarët me hitet e shumta.

Artisti i mirënjohur që ka një karrierë të gjatë dhe tejet të suksesshme u ndoq edhe nga shumë koleg të tij, të cilit nuk e lanë pa lavdëruar përformancën e tij.

Në mesin e tyre ishte Sabriu Fejzullahu ai që përmes rrjeteve sociale, i cili tha se e ka në gjak dhe e quajti artist të shqiptarisë.

Pas kësaj, ishte Sinan ai që ka shprandër këtë postim të Sabriut duke shkruar “shumë faleminderit i imi Sabri Fejzullahu.

Kujtojmë që Sabriu dhe Sinan përveç miq të mirë kanë bashkëpunuar edhe në projekte muzikore./Indeksonline/

View this post on Instagram

Shuum flm i imi S.Fejzullahu..

A post shared by Sinan Vllasaliu (@sinanvllasaliu) on

Mos i humb