15:08 / E Mërkurë, 03 Tetor 2018 / indeksADMonline

Tenton të kërcej nga kulmi në pishinë, por diçka e papritur i ndodh

Në pamundësi për të shkuar në plazh, pishinat janë zgjidhje e duhur për ditët e nxehta të verës.

E njerëzit që e duan adrenalinën sakrifikojnë edhe jetën për të arritur atë që duan, transmeton Indeksonline.

Ky burrë ka hipur në kulm të shtëpisë dhe po bëhej gati për të kërcyer në pishinë, por jo gjithçka shkoi sipas planit.

Ai dështon të kërcej në ujë dhe përfundon në betonin rreth pishinës, duke rënë me fytyrë.

Fund tragjik ky apo jo? /Indeksonline/

Temat: