23:52 / E Diele, 21 Prill 2024 / FR

Tërmet me magnitudë 2.4 në Tiranë

Një tërmet është regjistruar rreth orës 22:22 në Tiranë, i cili raportohet të ketë qenë i magnitudës 2.4 të shkallës Rihter

Sipas informacioneve të para, tërmeti ka ndodhur 13 kilometra larg Tiranës dhe në një thellësi prej 16 km.

Nga ky tërmet nuk është raportuar për ndonjë dëm të shkaktuar./noa.al