14:40 / E Enjte, 17 Maj 2018

Tetë gjëra që duhet t’i keni në garderobë për verë

Gjithmonë jemi të emocionuara për trendet më të reja, dhe pse të mos kënaqemi me blerjet tona.

Megjithatë një gjë duhet të kemi në mendje. Një gardërobë e balancuar mirë përfshinë edhe kombinimin e rrobave dhe aksesorëve që nuk dalin nga moda. Këtë verë sigurohuni që t’i nxirin nga dollapi disa gjëra që do të bëjnë që të keni një dukje fantastike.

Pasi të keni përzgjedhur gjërat bazike, përfundimi i dukjes do të jetë i lehtë.

Më poshtë ju sjellim tetë veshje dhe aksesorë që duhet t’i keni.

Fustan i bardhë me qepje të thjeshtë

Sandale të stilit minimalist

Bikini njëpjesëshe të zeza

Vathë të mëdhenj rreth

Fustan i gjerë përplot lule

Kapele klasike Fedora

Syze dielli me maje

Atlete të bardha