12:53 / E Mërkurë, 04 Tetor 2023 / MSH

Tetori në Grand Blue Fafa Resort & Spa vjen me OFERTA!

Duke filluar nga 37 euro/personi! 

Bed Breakfast Akomodim + Mëngjes + SPA

1 natë – 44 euro/person

2 netë – 42 euro/person

3 netë – 37 euro/person 

Half Board Akomodim + Mëngjes + Darkë + Spa 

1 natë – 52 euro/person

2 netë – 47 euro/person

3 netë – 42 euro/person

Në çmim perfshihet: akomodim në double deluxe room, mëngjesi – darka, spa center, pishinë e brendshme jakuzzi, hammam, sauna, banjo avulli, dhomë relaxi me kripë, dush emocional, late check out, muzikë live, miniclub dhe animator për fëmijë, parkim, wifi. 

Për prenotime:

+355697086352/ +355697067501

Adresa: Golem, Durres, Albania 

Web: www.fafa.al

Email: grandbluefafa@fafa.al 

#fafa #fafaresort #grandbluefafa #fafapremium #hotel #besthotels #resort #resortphotography #albania #durres #durrës #albanianresorts #albanianhotels #albanianrestaurants #ilovefafa #fafamemories #vacation #summerinalbania