13:41 / E Mërkurë, 18 Korrik 2018 / indeksADMonline

Teuta Selimin kaq sensuale se keni parë kurrë (Foto)

Këngëtarja e njohur shqiptare, Teuta Selimi është shfaqur shumë sensuale dhe në formë në imazhet e fundit.

Këto i ka publikuar në llogarinë e saj në “Instagram” ku shihet  veshur në fustanin e zi me dekolte të hapur.

“Video e re vjen së shpejti” ka shkruar ajo duke paralajmëruar projektin e ri.

Ndryshe, Teuta njihet si këngëtare e muzikës zbavitëse, popullore e shpesh edhe tallava./Indeksonline/