08:18 / E Martë, 13 Shkurt 2018

“The Chaaampions…”

Sonte do të rikthehen emocionet e kompeticionit më të rëndësishëm në Europë, Liga e Kampionëve.

Në programin e sotshëm janë dy ndeshje tejet interesante. Baseli pret Manchester Cityn, kurse Juventusi skuadrën e Tottenham Hotpsur.

Dy ndeshjet zhvillohen në orarin e njëjtë nga ora 20 e 45.

Nesër (e mërkurë) në program do të jenë edhe dy ndeshje tjera:

Porto – Liverpool dhe Real Madrid – Paris Saint Germain./IndeksOnline/