10:54 / E Premte, 25 Shtator 2020

Therret me thikë një femër në Prishtinë, dërgohet në QKUK

Në raportin 24 orësh të Policisë së Kosovës është raportuar për një therrje me thikë në kryeqytet.

Në rrugën “Maliq Pash Gjinolli”, janë arrestuar dy meshkuj pasi që njëri prej tyre ka therrur me thikë një femër, e cila ka pranuar tretman në QKUK, shkruan IndeksOnline.

Rr- Maliq pash Gjinolli 24.09.2020 14:45. Janë arrestuar dy të dyshuar meshkuj kosovarë pasi që njëri prej tyre ka therrur me thikë viktimën femër kosovare të cilës i është ofruar tretmani mjekësor në QKUK. Lidhur me rastin është njoftuar prokurori dhe me vendim të tij, njëri nga të dyshuarit lirohet ndërsa tjetri dërgohet në mbajtje”, njofton Policia e Kosovës. /IndeksOnline/  

Foto ilustrim