19:22 / E Enjte, 12 Shtator 2019

Thumbon Gjiko: Ty nuk të ecë pa benzinë, mua nuk më ecë pa shofer

Gjiko shpesh dinë si të ngjallë reagime me postimet që bën.

Edhe në një fotografi që ka postuar së fundi, Gjiko ka thumbuar me mbishkrimin që ka lënë përkrah saj, shkruan Indeksonline.

“Ty nuk t ‘hec pa benzin mu nuk m’hec pa shofer “, ka shkruar Gjiko në imazhin ku shihet së bashku me bashkëshorten e tij, Elita Rudi dhe djalin e tyre, Zëri.

Ndërkohë, çifti sapo janë rikthyer nga pushimet e para së bashku me djalin. Ndërsa, Gjiko ka paralajmëruar se shumë shpejt do të publikoj projektin e ri./Indeksonline/