13:04 / E Shtunë, 06 Qershor 2020

“Ti më ndryshove jetën”, Klea bën dedikimin e veçantë për të birin

Dy artistët e njohur, Klea Huta dhe Elgit Doda ditë më parë u bë prindër të një djali.

Çifti i njohur shqiptarë pagëzuan djalin me emrin Krdi ndërsa tani kanë filluar me postimin e imazheve të tij.

Ishte Klea që këtë herë ndau me adhuruesit në Instagram një fotografi teksa bën dedikim për të birin.

“Ti më ndryshove jetën”, shkruan ajo në mbishkrim.

Ndërkaq, rikujtojmë që Elgiti dhe Klea janë prej vitesh së bashku, ndërkaq vetëm pak kohë më parë kanë kurorëzuar dashurinë./Indeksonline/

Mos i humb