20:31 / E Shtunë, 11 Korrik 2020

Tifozët e Chelseas në dënesë, Leicesteri e Manchester Unitedi në festë

Skuadra e Chelsea ka pësuar humbje fatale kundër Sheffield United me rezultat 3:0.

Golat për vendasit i shënuan: McGoldrick(18’, 77’) dhe McBounie(33’), transmeton Indeksonline.

Me këtë humbje, londinezët rrezikojnë seriozisht plasmanin në Ligën e Kampionëve.

Në rast se Leicester dhe Manchester United shënojnë fitore, atëherë Chelsea bie në pozitën e 5-të./Indeksonline/

Mos i humb