20:21 / E Martë, 24 Prill 2018 / indeksADMonline

Tifozët e “djegin” qytetin e Liverpoolit (Video)

Pas trazirave tA� ndeshjes sA� parA� A�erekfinale, tifozA�ve tA� Liverpool u A�shtA� bA�rA� thirrje tA� mos tregohen tA� dhunshA�m por tA� mbA�shtesin ekipin e tyre nA� mA�nyrA� paqA�sore.

Dhe pamjet nA� prag tA� ndeshjes sA� sotme ndaj Roma-s janA� po aq tA� frikshme sa ato tA� dy javA�ve mA� parA�. padyshim qA� tifozA�t e Liverpool janA� ndA�r mA� unikA�t nA� botA� dhe kA�tA� e kanA� vA�rtetuar edhe ditA�n e sotme, teksa kanA� a�?djegura�? qytetin.

Temat: