18:15 / E Enjte, 10 Tetor 2019

Tifozët thërrasin emrin e Fadil Vokrrit

Duke kaluar minuta e 9-të, tifozët ndezën dritat dhe filluan të thërrasin emrin e Fadil Vokrrit, njeriut që bëri gjithçka për ndërkombëtarizimin e futbollit kosovar.

Për jetën dhe veprën e tij, edhe stadiumi ku po zhvillohet ndeshja mbanë me plot meritë emrin e tij, shkruan Indeksonline.

Përndryshe, rezultati është ende 0:0 duke kaluar minuta 13-të./Indeksonline/