13:57 / E Premte, 12 Janar 2018 / indeksADMonline

“Tomy & Jerry” në jetën reale, ja si ndiqen nëpër pemë (Video)

Të mëdhenj e të vegjël e dinë serialin vizatimor “Tom & Jerry” ku protagonistë kryesor janë macja e mini.

Ata dy në çdo episod të serialit përndiqen e i kurdisin njëri tjetrit kurthe të shumta, por në fund prapë përfundojnë shok, transmeton Indeksonline.

Megjithatë një video në internet tregon se edhe në realitet macja e mini nuk kanë raporte të mira dhe se ato që pasqyrohen në TV janë bazuar diku.

Në video shihet një mace e cila ka hipur deri në maje të një pemë për të kapur një mi, por të cilin fatkeqësisht nuk mund ta zë. /Indeksonline/

Temat: