17:56 / E Diele, 12 Korrik 2020

Tottenham – Arsenal, shënohen dy supergola për tre minuta

Janë shënuar dy fola të shpejtë në ndeshjen e Premierligës në mes të Tottenhamit dhe Arsenalit.

Golin e parë në ndeshje e shënoi Lacazette në minutën e 16-të me një goditje nga distanca.

Por Son e barazoi rezultatin vetëm tre minuta më vonë. /IndeksOnline/

Mos i humb