17:53 / E Shtunë, 25 Nëntor 2017 / indeksADMonline

Tottenham lëshon pikë në shtëpi [Video]

Tottënham ka lëshuar pikë si nikoqir i WBA.

Skuadra mysafire ishte ajo e cila shënoi e para në minutën e katërt, me anë të sulmuesit Rondon.

Tottenham barazoi rezultatin në minutën e 74-të – golashënues Harry Kane.

Ky ishte edhe goli i fundit në ndeshje, pasiqë WBA u mbrojt mirë dhe arriti të marr këtë barazim me vlerë. /IndeksOnline/